Reklama

Profil
Magazyn Mama Mia to tematyczne działy poświęcone: wychowaniu, modzie, wyposażeniu wnętrz, motoryzacji, gastronomii, podróżom, propagowaniu zdrowego stylu życia i wydarzeniom kulturalnym.
Mama Mia trzyma rękę na pulsie i pisze o najciekawszych rozwiązaniach i nowościach na rynku.
Piszemy o tym, co nas zachwyciło, i tym, co sprawdziło się w domowej praktyce, o przedmiotach, ale przede wszystkim o emocjach. A wszystko to w formie nowoczesnego, świeżego wizualnie, bogato ilustrowanego magazynu, wydawanego na wysokiej jakości papierze, w eleganckim, spójnym i przejrzystym układzie tekstowo graficznym.

Grupa docelowa
To pismo dla aktywnych rodziców, z pasją eksplorujących świat sztuki, mody, designu. Dla tych, którzy cenią piękno, komfort i estetykę, mających świadomość i wyczucie panujących trendów.
Czytelnik Mama Mia to rodzic poszukujący, śledzący wydarzenia kulturalne i obcujący ze sztuką, aktywnie spędzający czas i dbający o zdrowie. Jest estetą, magazyny które czyta, (są częścią jego wizerunku), przywiązuje dużą wagę do jakości produktów i usług jakie kupuje. Bywalcy modnych miejsc: restauracji, prywatnych klinik medycznych, kompleksów SPA, dużo podróżują, korzystają z hoteli i kupują luksusowe produkty. Planują przyszłość swoich dzieci, inwestując w ich rozwój i edukację.

Dystrybucja
Mama Mia to magazyn bezpłatny, wydawany w nakładzie 10.000 egzemplarzy, dystrybuowany za pośrednictwem wybranych przez nas miejsc przyjaznych rodzicom i dzieciom, placówek edukacyjnych, restauracji, sklepów z artykułami dla dzieci, butików, salonów SPA i klubów fitness, salonów urody, prywatnych klinik medycznych, hoteli, a także w znanych instytucjach kuturalnych.

Dane wydawnicze:
CAAM sp. z o.o. jest wydawcą lifestylowego magazynu dla rodziców Mama Mia oraz portalu internetowego
Mama Mia.com.pl

Działalność spółki obejmuje:
– produkcje sesji i kampanii fotograficznych
– organizacje castingów i aktywną promocje dzieci
– organizacje pokazów mody dziecięcej oraz eventów okolicznościowych
– butik online z wyselekcjonowanymi markami odzieży dziecięcej

CYKL WYDAWNICZY: dwumiesięcznik
NAKŁAD: 10.000 egzemplarzy
DYSTRYBUCJA: bezpłatnie za pośrednictwem placówek edukacyjnych, restauracji, sklepów z artykułami dla dzieci, butików, salonów SPA i klubów fitness, salonów urody, prywatnych klinik medycznych, hoteli, a także w znanych instytucjach kulturalnych.

DANE TECHNICZNE: format: 210 mm x 270 mm, pełny kolor, papier satyna.
objętość: 60 do 80 str.

REKLAMA: reklama@mama-mia.pl
tel: 515 326 951