About

To My, rodzice, tworzymy MAMA MIA

 

Magazyn Mama Mia to tytuł nowoczesny, świeży, robiony bez kompleksów. To pismo dla rodziców z pasją eksplorujących świat sztuki, mody, designu. Dla tych, którzy cenią piękno, komfort i estetykę, mających świadomość i wyczucie trendów.

Piszemy o tym, co nas zachwyciło, o rzeczach pięknych, ale i praktycznych. Dbamy o zdrowie i formę pod okiem profesjonalistów. Dzielimy się z Wami pracami zdolnych twórców – projektantów i fotografów, wprowadzając Was w świat dziecięcej wyobraźni. Pokazujemy jak dbać o dziecko, ale nie zapominamy o Was. Naszą redakcję tworzą rodzice dzieci w każdym wieku. Chcemy dzielić się z Wami doświadczeniem i wiedzą, nie omijamy tematów trudnych, poruszamy ważne kwestie wychowawcze, a takimi z całą pewnością są dorastanie i związane z nim wyzwania wychowawcze dla rodziców wszystkich nastolatków. Chcemy uczyć się wraz z Wami jak zrozumieć swoje dziecko w każdym wieku, poznawać jego potrzeby i wskazywać odpowiedzi.

Chcemy być blisko i towarzyszyć Wam w najważniejszych momentach. Służyć radą, inspirować i zachwycać, chcemy, żebyście sięgali po Mama Mia ze wstrzymanym oddechem i palącą ciekawością…

Magazyn Mama Mia tworzymy we współpracy z wyjątkowymi ludźmi.

Mama Mia to zbiór inspirujących zdjęć, rozmów z wyjątkowymi bohaterami, najnowsze wiadomości ze świata sztuki, designu i mody, zamknięte w estetycznym wydaniu.

MAMA MIA – Magazyn nowoczesnego rodzica

 

 

Magali Gutierrez Carrasco

Mama dwóch pełnoletnich dzieci oraz 5-letniej Mii.

Redaktor naczelna miesięcznika „Teraz Wilanów”, pomysłodawczyni magazynu „Mama Mia”.

Absolwentka warszawskiej ASP, kuratorka wystaw, malarka, scenografka, artysta grafik – artystyczna dusza, wciąż poszukująca nowych wyzwań zawodowych.

 

 

 

 

Patrycja Sibilska

Spełniona mama dwóch ekstremalnych nastolatków.

Pasjonatka życia, kolekcjonująca piękne chwile, miejsca i ludzi.

Wieloletnia redaktorka magazynów parentingowych, zawodowo uzależniona od komunikacji w social mediach, ale przede wszystkim poza nimi.

 

 

 

 

Sylwia Hermanowska

Fotografowanie było i jest nieodłączną częścią jej życia.

Po latach pracy w produkcji filmowej rozstała się z zawodem kierownika produkcji aby być pełnoetatową mamą.

Wyznająca zasadę „rób co kochasz, to ani jednego dnia nie spędzisz w pracy”.

Żona wspaniałego mężczyzny i mama cudownego chłopca.

 

 

 

Michał Zagórny

Fotograf z ponad 20-letnim doświadczeniem w fotografii reklamowej, wykładowca w Warszawskiej Szkole Reklamy Na Ursynowie.

Współpracował z wieloma wydawnictwami, redakcjami, agencjami reklamowymi i znanymi markami

Niepoprawny pracoholik, szczęśliwy mąż, zakochany bez pamięci w córce Toli 🙂

 

 

 

 

Kaśka Marcinkiewicz

Mama Alki i zawodowy fotograf. Dziesięcioletnie doświadczenie fotoreportera polityczno-biznesowego przydaje Jej się w pracy z dziećmi.

W Jej portfolio znajdziecie zarówno duże projekty reklamowe jak i nastrojowe sesje mody dziecięcej oraz portrety. Najważniejsze są emocje, w pracy i w życiu. Kocha rock&rolla, czasem bywa niegrzeczna i zdarza jej się tańczyć na stole. Autorka bloga projektmatka.pl

 

 

 

Klaudyna Pabudzińska-Kossek

Make up Artist & Stylist. Zamiłowanie do sztuki i malowania odziedziczyła po ojcu artyście malarzu Przemysławie Pabudzińskim PABU. Po ukończeniu studiów na kierunku genetyka biotechnologia

roślin dodatkowo skończyła szkołę wizażu oraz postanowiła zdobywać wiedzę w zakresie stylizacji. Od 10 lat łączy macierzyństwo z pracą która jest jej pasją. Pracuje przy sesjach zdjęciowych i na planach filmowych.

 

 

 

Agnieszka Bieńko-Michael

Radca prawny, zajmuje się kompleksową obsługą prawną działalności gospodarczej, zwolenniczka podnoszenia kultury prawnej w biznesie oraz prostych rozwiązań.

W doradztwie prawnym nie lubi mnożenia zbędnych problemów.

 

 

 

 

Dr n. med Agnieszka Nalewczyńska

Lekarz medycyny estetycznej i ginekologii.

Pani doktor jest międzynarodowym szkoleniowcem z zakresu ginekologii estetycznej.

W trakcie pracy przyświeca jej cel aby dobrać jak najlepszą metodę rewitalizacji skóry pacjentów, nie zmieniając wyglądu twarzy.

 

 

 

 

Magdalena Szymanowska

Mama, coach zdrowia, dietetyk.

Współpracuje z międzynarodową organizacją badającą i certyfikującą produkty pod względem hipoalergiczności i bezpieczeństwa dla zdrowia.