COOK STORY BY SAMSUNG – WIĘCEJ NIŻ SZKOŁA GOTOWANIA

„Jedzenie i gotowanie są wielką przyjemnością w życiu, dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym łączymy kulinarną pasję z niezapomnianymi emocjami. U nas każdy tworzy swoją kulinarną opowieść – sam, z przyjaciółmi, rodziną czy kolegami z pracy.”

 

 

Niezależnie, czy kochasz gotować, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z kulinariami, w Cook Story znajdziesz warsztaty dostosowane do Twoich oczekiwań. Prowadzą je najlepsi polscy i zagraniczni szefowie kuchni, gotujące gwiazdy oraz znani blogerzy kulinarni.

 

Po kolejne propozycje warsztatów zapraszamy na www.cookstory.pl.

W Cook Story by Samsung zorganizujesz spotkania firmowe, na których wspólne gotowanie będzie świetną zabawą i nietypową formą integracji zespołu. Cook Story jest otwarte na wszelkie pomysły, których wspólnym mianownikiem są kulinaria. Organizatorzy chętnie podpowiedzą też sprawdzone rozwiązania. Będzie to coś nowego i niezapomnianego.

Jeśli jesteście rodzicami, którzy szukają inspirującego pomysłu na spędzenie czasu ze swoimi pociechami, to idealne miejsce na warsztaty i przyjęcia urodzinowe dla dzieci. 

Do wspólnego gotowania porwą Was uczestnicy MasterChef Junior – Patryk Piskorz, Bruno Pluciński i Lena Walewska. Każdy z prowadzących prowadzi swoje autorskie warsztaty lub imprezy urodzinowe, a wszystko to odbywa się w asyście dorosłych, aby było to niezapomniane, ale też i bezpieczne dla wszystkich doświadczenie.

Jeśli w kuchni czujecie się jak ryba w wodzie i chcielibyście swoją pasją zarazić innych, możecie wynająć Cook Story i sami zorganizować gotowanie dla przyjaciół czy rodziny. 

Możliwości jest wiele: od imprez prywatnych i urodzin, poprzez eventy firmowe, kursy biletowane dla dorosłych i dzieci, aż po sesje czy nagrania telewizyjne.

Cook Story zachęca do eksperymentowania ze smakami, zapachami i teksturami. Chce z Wami odkrywać nieznane miejsca na kulinarnej mapie świata, bo każde spotkanie to kulinarna opowieść, która powstaje z pasji do gotowania, chęci nauki nowych rzeczy i poznania wyjątkowych ludzi. Stwórz z Cook Story swoją kulinarną opowieść… 

 

 

 

 

 

Do zobaczenia w Cook Story.

www.cookstory.pl  

FB/CookStorybySamsung

e-mail: biuro@cookstory.pl 

tel. 691 882 688