AIRO – NOWE MIEJSCE NA MAPIE AKTYWNEJ WARSZAWY. NOWY WYMIAR PARKU TRAMPOLIN I KOSMICZNY PLAC ZABAW

Airo już otwarte! 23 czerwca na mapie aktywnej Warszawy pojawiło się nowe i zupełnie wyjątkowe miejsce, stworzone z myślą o wszystkich młodszych i starszych entuzjastach ruchu i dobrej zabawy. To jedyne takie Centrum Aktywnej Rozrywki składające się z parku trampolin i sali zabaw dla dzieci. Skoczno-kosmiczny świat odwiedziło już kilka tysięcy osób.

 

 

 

 

Pod jednym dachem na prawie 5000 m2, w specjalnie wydzielonej części Centrum Łopuszańska 22, na odwiedzających czeka park trampolin Airo Active Park oraz kosmiczna sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids. Centrum powstało w odpowiedzi na rosnącą świadomość społeczeństwa  i zwiększone zainteresowanie aktywnym spędzaniem wolnego czasu w gronie najbliższych. Najwyższej jakości sprzęt światowych liderów branży rozrywkowej w połączeniu z wykwalifikowanymi trenerami i profesjonalnymi animatorami sprawia, że Airo to wyjątkowe miejsce spotkań, relaksu i dobrej zabawy. To miejsce, gdzie odkryjesz nowe rzeczy i przekroczysz własne granice.

 

 

 

 

Airo Active Park to nowy wymiar parku trampolin, na którym znajdziemy m.in.:  kosze do wsadów, strefa wspinaczki, poduszka powietrzna do skoków z wysokości, slack line, ścieżka akrobatyczna, boisko do zabijaka, tory przeszkód Ninja oraz pierwszy w Polsce twister na trampolinach, czyli dwie coraz szybciej kręcące się belki, przed którymi trzeba uskoczyć i przetrwać dłużej, niż konkurenci, i oczywiście 80 różnego rodzaju trampolin, 3,5 metrowa wieża do skoków i basen z gąbkami.

 

Dla młodszych dzieci  w Airo Space Kids czekają trzypoziomowe labirynty wspinaczkowe ze zjeżdżalniami, strefa interaktywna, mini tor gokartowy z elektrycznymi pojazdami oraz niepowtarzalne, multimedialne salki urodzinowe (Solar Disco, Ice Planet, Space Ship i Star World).

 

 

 

Z kawiarni Airo Cafe, umieszczonej na antresoli, widać obie strefy zabawy. Airo Cafe oferuje wyśmienite kawy, soki owocowe, desery, a także zdrowy lunch: kisze, sałatki, kanapki i dania na ciepło.

 

 

 

Airo Active Park i Airo Space Kids  jest miejscem, w którym aktywność sportową możemy dostosować do posiadanych możliwości i umiejętności. Zabawa jest gwarantowana dla każdego, niezależnie od intensywności ćwiczeń. To miejsce pozwala na to, by sportowe pasje dzielić z dziećmi niezależnie od wieku. Z maluchami i starszakami pobawimy się w sali zabaw, a z młodzieżą w parku trampolin. Atrakcji jest bardzo dużo, łącznie ze ścianką wspinaczkową w jednym miejscu. Airo to rekreacja, sport i rozrywka w jednym.

 

 

 

Airo mieści się w Centrum Łopuszańska 22, gdzie dla zmotoryzowanych dostępny jest duży i bezpłatny parking. Korzystający z komunikacji miejskiej wygodnie dojadą tramwajem lub autobusem – przystanek Hynka lub Ratusz Włochy oraz kolejką WKD – przystanek WKD Raków. Więcej informacji o Airo i o Airo Summer Camp na stronie:

 

www.airo.fun, na facebook.com/airo.fun  oraz na instagram.com/airo_fun